Czy krwawienie może być oznaką ciąży?

Witam staram sie z mezem o dziecko,miesiaczke mialam 14sierpnia teraz jeszcze nie dostalam testy ciazowe nic nie wykryly nie wiem moze za szybko je zrobilam,dzis podczas sikania zauwazylam lekkie krwawienie bardzo jasne jak sie podcieralam prawie nie widoczne i ustalo,mam nadzieje ze to oznaka ciazy....

Proponuję w terminie miesiączki wykonać test betahcg z krwi, daje on właściwy i miarodajny wynik. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.