Czy krwawienie może oznaczać pęknięcie torbieli?

Witam, wykonałam ostatnio usg dopochwowe i okazało się że mam torbiel czynnościową na prawym jajniku(wcześniejsze usg robione miesiąc wcześniej nie wykazalo torbieli).lekarz powiedział że za miesiąc się wchłonie. teraz mam jakieś krwawienie i boleści brzucha jak przy okresie ale miesiączkę powinnam dostać dopiero za 14 dni. czy to krwawienie może oznaczać że pękła torbiel?powinnam udać się do lekarza żeby to sprawdzić?serdecznie dziękuję za odpowiedź

Najprostszym rozwiązaniem jest rozważane przez Panią udanie się na wizytę. Lekarz zbada Panią i rozwieje wątpliwości.