Czy krwawienie po ekstrakcji zęba to normalny objaw?

Witam, dzisiaj przed 12 chirurg wyrwał i ósemkę i od tamtego czasu cieknie mi krew z dziąsła. Gaze wymieniam co 30 min i jest cała czerwona. czy ta powinno być? Dodam że była to jeszcze nie wyrośnięta 8 z dużym naaciekiem ropnym.

Witam. Nie jest to prawidłowy stan i może wskazywać na problemy z krzepliwością krwi. Wskazana pilna wizyta w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i wykonanie badań układu krzepnięcia.