Czy krwawienie po zastosowaniu metody Yuzpe jest normalne?

Witam. Okres miałam od 23 do 27 lipca. 29 lipca pękła prezerwatywa. Cykle mam średnio 28 dniowe. Nie udało zdobyć mi się tabletki po, w związku z tym 30 lipca zdecydowałam się na metodę Yuzpe, z tymże użyłam tabletek antykoncepcyjnych Vibin. Tydzień po, tj. 5 sierpnia dostałam krwawienia. Czy jest to normalne? Czy jest możliwość że jest to plamienie implantacyjne? Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę w opisanej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa