Czy krwawienie poporodowe jest normalne?

Witam.Mam pytanie odnośnie krwawienia poporodowego,6 tygodnie temu rodziłam przez cc,po porodzie było krwawienie,z czasem coraz mniejsze w piątym tygodniu już niewiele.Byłam na wizycie kontrolnej poporodowej było wszystko ok,po czym od 3 dni mam dosyć obfite krwawienie jak przy okresie.Zastanawiam się czy to jest normalne?dodam tylko że przy pierwszym cc krwawienie trwało 2 tygodnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i ocena po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie