Czy krwawienie przy luteinie wyklucza ciążę?

zawsze jak brałam luteine to po odstawieniu 2 dni mialam okres. we wrzesniu miałam 4 dnia od odst, a wpazdzierniku 6 dnia od odstawienia. od czego to zalezy? Czy to krwawienie wyklucza ciaze? nie uprawiam seksu, tylko imitujemy ruchy seksualne w ubraniach. Chłopak też dotykał moich posladkow na gole cialo i plecow, nie wiem czy mial czyste rece. prosze o pomoc. temoeratury też : 1,2,3dc-36.6 4dc-36.44 5,6,7-36.5,36.6 8,9dc-36.4 10c-36,5.36,5 zawsze w 1fazie to;36,4 a w 2 to36.6,36.7

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.