Czy krwawienie to efekt uboczny usunięcia nadżerki?

Witam, 23 kwietnia miałam usunięta laserowo nadżerkę, po kilku dniach zaczęła występować żółtawa wydzielina, natomiast od wczoraj (4.05) zaczęłam krwawić. Dodam ze 3.05 wzięłam ostatnia tabletkę antykoncepcyjna z opakowania i rozpoczęłam 7 dniowa przerwę. Czy krwawienie to efekt uboczny usunięcia nadżerki czy okres z odstawienia mógł wystąpić aż tak szybko ?

Lek. Paweł Szadkowski

Raczej jest to krwawienie miesięczne, gdyż zabiegu minęło już 10 dni. Gdyby krwawienie było niepokojące - bardzo obfite, bolesne (inne niż zawsze) - proszę zgłosić się do lekarza.