Czy krwawienie w 6 tygodniu ciąży wymaga wizyty u lekarza?

jestem w 6 tyg ciąży. od poniedziałku wydzielina była lekko zabrwiona na brązowo, wczoraj poszłam do gin,serduszko trochę wolniej biło, luteina na poziomie 21,32, dostałam Duphaston. wzięłam dwie tabletki co 12 godzin, jednak dzisiaj wieczorem zaczęłam krwawić. czy mam iść wcześniej na konsultację czy iść mimo wszystko za tydzień na zaplanowaną wizytę? dodam że w grudniu w 10 tyg ciązy miałam łyżeczkowanie bo płód się nie rozwijał.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typy objawach nalezy ponownie udac się do lekarza ginekologa