Czy krwawienie w ciąży zawsze musi oznaczać poronienie?

Witam :) Nie wiem co mam robic prosze o rade.. Jestem w ciazy, w piatek mialam pierwsza wizyte u poloznej w przychodni, powiedziala mi ze jestem w czwartym tygodniu ciazy, poprosila mnie o probke moczu wiec poszlam do toalety i zaczelam krwawic bardzo mocno... wrocilam do poloznej i powiedzialam jej o tym ,polozna mi doradzila bym szybko jeszcze tego samego dnia pojechala do szpitala wiec tak zrobilam. W szpitalu mierzyli mi cisnienie i sprawdzano tetno... powiedziano mi ze nie moga mi zrobic usg bo za wczesnie bo to dopiero czwarty tydzien i ze mam czekac do poniedzialku bo nie mam zadnych boli brzucha ani boli ramienia, tylko krwawie... pocieszano mnie mowiac ze krwawienie we wczesnej ciazy jest normalne i ze niektore kobiety krwawia cala swoja ciaze. Boje sie ze poronilam :( nie mam zadnych boli tylko krwawie juz drugi dzien i na dodatek te wielkie zakrzepy krwi ..

Lek. Tomasz Budlewski

prosze oznaczyc poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.