Czy krwawienie w przypadku obumarłej ciąży to normalny stan?

Witam, Mam obumarłą ciążę 7tc jestem umówiona na zabieg za 5 dni,ale dziś zaczęłam już krwawi,przyjmuje duphaston,proszę o informację,czy jechać do szpitala czy to naturalne i czeka C na zabieg. Żadnej tabl podobnej nie dostałam.

Nie ma potrzeby przyjmowania duphastonu, krwawienie oznacza najpewniej że poronienie się właśnie dokonuje, w tym przypadku radziłabym wizytę na IP gin-poł. możliwe że zabieg nie będzie koneiczny