Czy krwawienie wyklucza ciążę?

Po połączeniu opakowań dostałam normalnego krwawienia. Przed tym bardzo się obawiałam, czy mogłam zajść w ciążę. Czy krwawienie w czasie przerwy wyklucza tym samym niechcianą ciążę?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

W przypadku pominięcia tabletki postępowanie zgodne z zaleceniami podanymi na opakowaniu/w ulotce powinno zagwarantować pełną ochronę antykoncepcyjną. Wystąpienie krwawienia tylko to potwierdza.