Czy krwawienie z odstawienia może pojawić się nawet ostatniego dnia?

Witam Kiedyś stosowałam już tabletki antykoncepcyjne i zawsze krwawienie z odstawienia dostawałam na 3dzien :) Potem zrobiłam dluga przerwe i znów wróciłam do tych samych tabletek. Skonczylam narazie 3 opakowanie i wciąz czekam na krawienie z odstawienia a to juz 6 dzien. We wcześniejszych dwóch opakowaniach rowniez dostałam krwawienie bardzo pozno po 5 dniach. Czy to normalne? Czy krwawienie z odstawienia moze pojawić się nawet ostatniego dnia (7) ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Krwawienie z odstawienia może pojawiać się nawet ostatniego dnia. Nie ma powodów do niepokoju.