Czy krwiak w szyjce macicy w 7 tyg. ciąży może grozić dziecku?

Witam jestem w 7 TC. Wczoraj wyleciała że mnie brązowa maź. Dostałam tabletki na podtrzymanie bo okazało się że mam krwiaka w szyjce macicy 2.5/1.5 . Cały czas podczas podcięta ja się mam brązowy nalot czy to normalne! Czy coś mi grozi i dziecku!

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli jest to tylko krwiak, to on najprawdopodobniej się teraz opróżnia. Sama obecność krwiaka raczej nie ma wpływu na płód, jednak w razie jakichkolwiek niepokojących objawów powinna Pani zgłosić się do lekarza.