Czy któreś z krwawień było miesiączką?

Witam,
proszę o poradę, co mogą oznaczać dziwne krwawienia w moim cyklu. Mam 24 lata. Długość ostatnich kilku cykli: 35, 30, 30, 31, 34, 27, 32 (krwawienie zazwyczaj 6 dni). W tym cyklu wystąpiło słabe krwawienie w 26 i 27 dniu. Miałam nawet podejrzenie, że to krwawienie implantacyjne, choć chyba trochę zbyt obfite (7 dni wcześniej był stosunek).

Następnie w 43 i 44 dniu cyklu nastąpiło kolejne - tym razem dużo bardziej obfite (nawet bardziej niż zwykła miesiączka). Nie wiem, co mam o tym myśleć. Czy lecieć do lekarza, czy odczekać jeszcze jeden cykl i sprawdzić, czy dalej dzieje się coś niepokojącego?
Proszę o poradę. Jaka może być przyczyna takich anomalii. Czy któreś z krwawień było miesiączką? W 29 dniu cyklu - test ciążowy negatywny.
Pozdrawiam i dziękuję,
P.

Witam serdecznie!
W pierwszej kolejności proponowałabym powtórzyć test ciążowy. Być może poprzedni został wykonany za wcześnie, kiedy poziom hormonu był jeszcze za niski.
Jeżeli krwawienia wystąpiły po raz pierwszy, może Pani odczekać jeden cykl, w celu obserwacji. Jeżeli sytuacja się powtórzy, konieczna będzie wizyta u ginekologa, w celu diagnostyki krwawień międzymiesiączkowych.
Przyczyn takiego stanu może być wiele, od zaburzeń hormonalnych przez choroby macicy. Do rozpoznania niezbędne jest jednak badanie ginekologiczne i być może, badania hormonalne.
Pozdrawiam