Czy kuracja Izotekiem jest konieczna?

Witam. Lekarz przepisał mi kuracje izotekiem ( 150 mg dawka skumulowana ). Po tej kuracji powiedział że za pół roku rozpoczniemy kuracje podtrzymującą Aknenorminem ( 120 mg/kg dawka skumulowana). Czy to dobra metoda leczenia trądziku ? PS: pierwsza kuracja prawie w 95 % wyeliminowala tradzik.

Lek. Katarzyna Szymczak

To leczenie ma wysoką skuteczność, z reguły stosuje się ten lek jeśli zawiodło inne leczenie m.in. antybiotykami doustnymi.
Pozdrawiam