Czy kwalifikuję się do elektrowstrząsów?

Witam Od nerwicy natręctw pojawiał mi się spadek nastroju i w końcu depresja.Nie leczyłam jej,bo nie była jakoś mega upiorna dla mnie.Psychoterapia odpada,nie mam na nią czasu.Ktoś musi zarabiać na małe dziecko!!. Biorę asertin,ale nie pomaga... Czy kwalifikuję się do elektrowstrząsów?Niby nie mam depresji klinicznej,ale mam wszystkie objawy(niechęć,myśli samobójcze,straszny smutek,lęk ogólny,niepokój,ciągle płacze.W samych natręctwach nie miałam takich objawów,dopiero w stanie depresji,a ja nie zamierzam 20 lat w tym tkwić.Nikt tego nie wytrzyma.Jestem strasznie wrażliwa i mam mamę jako mojego psychologa

Dzień Dobry Pani,

Jest to zabieg, wykonywany u Osób,u których farmakoterapia nie przyniosła oczekiwanego efektu terapeutycznego (co może przemawiać za celowością zastosowania u Pani terapii elektrowstrząsowej).
O kwalifikacji decyduje m.in. lekarz prowadzący.

W załączeniu przesyłam Pani link:
https://portal.abczdrowie.pl/elektrowstrzasy

Życzę Pani pomyślności i wspieram Panią mentalnie,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

potrzebna jest pomoc specjalistyczna, zastanawiam się, czy pozwoliłaby Pani leczyć mamie swój chory wyrostek robaczkowy, czy może jednak zaufałaby Pani chirurgowi? Wymagane jest kompleksowe leczenie, stacjonarne w Oddziale Leczenia Nerwic ukierunkowane na leczenie OCD (nerwicy natręctw). Mama w tym czasie może zaopiekować się Pani dzieckiem.

Pozdrawiam serdecznie