Czy kwalifikuję się do operacji żołądka?

Mam 37lat ważę 92kg przy wzroście 166.Jestem po wielu dietach z dietetykami i zajęło to wiele lat bez żadnego skutku. Przy otyłości rozwinęły się choroby takie jak Hashimoto oraz insulinoopornosc i nawracająca anemia lekarz rodzinny rozkłada ręce waga wzrasta więc moje pytanie brzmi czy kwalifikuje się do operacji zmniejszenia żołądka?

Witam,
jedynie lakarz może zdecydować o kwalifikacji do zabiegu.
Dziwię się jednak że mając 37 lat nie jest Pani w stanie schudnąć. Być może diety, któr Pani stosowała nie były właściwe.
Na Pani miejscu nie posuwałaby się od razu do tak poważnych decyzji jak operacja.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania prawidłowo dobraną dietą zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk