Czy kwas hialuronowy Juvederm da się rozmasować?

Szanowni panstwo, czy kwa hialuronowy juvaderm podany wczoraj w zmarszczki smiechowe da sie rozmasowac?z jednej strony tworzy on asymetrie twarzy gdyz kacik zbyt sie unosi!bardzo prosze o porade gdyz jestem zrospaczona, lekarz twierdzi ze to przez obrzek z wypelnionej doliny lez, lecz z jednej strony jest dobrze!co powinnam zrobic, z jednej strony zostalo podane 1,5 ml a z drugiej 2w zmarszczke smiechowa, lekarz twierdzi ze to zbyt malo aby wytworzyc asymetrie.bardzo prosze o pomoc!!!!

Szanowna Pani
Dobę po podaniu implantu może Pani mieć obrzęk na twarzy.Masaż w okolicy kącika ust nie zaszkodzi może równo rozprowadzić preparat, ale tak naprawdę , pełnie efektu zabiegu może Pani zobaczyć po tygodniu.Obrzęki dobrze zanikają po chłodnych okładach, maści arnikowej.
W razie wątpliwości proszę kontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg.Pozdrawiam

Zgadzam sie z Pania Doktor M. adamiak-Kardas, że pełna ocena rezultatu zabiegu jest możliwa po ok tygodniu od zabiegu. W pierwszych dniach może występowac obrzęk, który utrudnia prawidłową ocenę. prosze uzbroić się w cierpliwość , robic okłady ewntualnie delikatnie masować. I na pewno trezba skontaktować się z lekarzem wykonujacym zabieg.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka