Czy l-tyrozyne można stosować z żeńszeniem indyjskimi?

Witam Czy l-tyrozyne można stosować z żeńszeniem indyjskimi, w celu leczenia nerwicy natręctw? Jeśli tak to w jakich dawkach? Czytałam że l-tyrozyne powinno się przyjmować w takich stanach 100-150mg na 1 kilogram masy ciała. Ważę 58kg. Tylko że chcąc kupić tyrozynę w tabletkach 500 mg w ulotce jest napisane żeby przyjmować jedną kapsułkę dziennie.

w leczeniu zaburzeń lękowych. Tak, lękowych.
Aktualnie według międzynarodowej klasyfikacji chorób (ICD) zaliczana jest do zaburzeń powiązanych ze stresem. Jednak zanim w ogóle zacznie się ją leczyć należy rozróżnić jakiego rodzaju jest to zaburzenie Tzn. czy występuje przewaga czynności natrętnych, myśli natrętnych lub czy jest to forma mieszana. Poza tym nałeży wykluczyć tzw. osobowość anankastyczną. W zależności od tego można zdecydować się na rodzaj leczenia. W większości przypadków ( szczególnie w wypadku czynności natrętnych) najlepiej funkcjonuje moim zdaniem hipnoterapia. W innych przypadkach bardzo dobrze funkcjonuje terapia antystresowa. a także terapia poznawczo - zachowawcza. Innne rodzaje terapii - psychodynamiczna, psychoanalityczna - też mogą pomóc, ale każdy człowiek jest inny i inaczej reaguje.
Osobiście leczę tego typu zaburzenia hipnoterapeutycznie ze wsparciem treningu antystresowego. Pozdrawiam