Czy lamblie mogą utrzymywać się dalej w organizmie dziecka?

Witam, Mój 3,5 letni syn miał wykryte lamblie. Był leczony Tynidazolem oraz Zentelem. Po leczeniu wykonałam mu morfologie. Ma podwyższone eozynocyty 8.1% oraz limfocyty 53,6%. O czym to może świadczyć? Czy pasożyty mogą być dalej w organiźmie? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć badanie i koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry ponownie.