Czy laser mógł wywołać nowotwór?

Moja mama po zabiegu depilacji złe się poczuła. Zrobiła badania dostała skierowanie do szpitala, diagnoza: nowotwór z przerzutami praktycznie wszędzie. Żadnych szans. Po 3 tygodniach zmarła. Pytanie: czy laser mógł wywołać nowotwór? Czy tez mama mogła już być chora o czym nie miała pojęcia a leser spowodował nowotworowe przerzuty.

Mało prawdopodobne aby laser wywołał taki rozsiew nowotworu ! Podejrzewam , że nie miał wpływu ani na powstanie nowotworu , ani na tak masywny rozsiew w tak krótkim czasie , zż