Czy leczenie odtworzenia zębów może cofnąć niekorzystne zmiany w zgryzie?

Dzień dobry, podczas leczenia zgryzu otwartego miałam wyrwane zęby co spowodowało zmiany profilu twarzy: zapadnięte policzki, zęby są jakby cofnięte. Chciałabym się poddać ponownemu leczeniu w celu odtworzenia brakujących (wyrwanych) zębów. Czy takie leczenie może cofnąć te niekorzystne zmiany i pomoże uwypuklić profil? Czy istnieje możliwość, żeby choć trochę "wypchnąć" zęby do przodu? Bardzo dziękuję z góry za pomoc!

Konieczne jest dokładne zbadanie Pani przypadku. Najczęściej w takich przypadkach odtwarza się przestrzeń, poziomu je płaszczyznę zgryzu, i wykonuje autoryzację żuchwy. Koniecznie trzeba też zmienić dietę, wdrożyć suplementację - likwidować przyczyny zgryzu otwartego. Pozdrawiam