Czy leczenie ropnia w piersi jest refundowane?

Witam.Mam ropnia w piersi.Wczoraj pobrano biopsje,wynik za 2tyg,zabieg za 3.Mnie boli piers i mam goraczke.Teraz chodze do chir onko.Moj gin podobno jest specjalista od chorob piersi ale twierdzi ze na oddz gin nie refunduja wyciecia ropnia.Czy to prawda?Prosze szczerze.Bardzo mnie boli,niewiem jak mam tak dlugo wytrzymac.Czy wbijajac igle moge sama to przebic?

Witam , niewiele rozumiem z podanych przez Panią informacji!!! Proponuje udać sie pilnie do najbliższego szpitala na SOR!!! z.żurawski