Czy leczenie w szpitalu psychiatrycznym jest dobrym wyjściem?

Cześć. Od roku mam zdiagnozowane zaburzenia depresyjne i lękowe . Od pół roku biorę leki (antydepresanty i przeciwlękowe egzysta). Uczestniczę w terapii u psychologa . Alenie widać poprawy . Czy leczenie w szpitalu psychiatrycznym jest dobrym wyjściem. Od miesiąca tnę się aby uzyskać ulgę od cierpienia psychicznego, boję się wyjść z domu bo nie potrafię minąć się z drugim człowiekiem na chodniku . W sklepie każdy się na mnie patrzy, takie mam wrażenie. Dzięki .

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Dzień dobry.
Moim zdaniem należy w tej sytuacji zmienić psychologa na poznawczo behawioralnego. Jeśli ten jest poznawczo behawioralny to na innego poznawczo behawioralnego. Dobry psycholog pomoże.
Powodzenia!