Czy leczyć zaburzenia miesiączkowania po porodzie?

Witam. Mam pytanie odnośnie miesiaczkowania. Ostatnia miałam 07.07 i cały cykl trwa 32 w tym 5 dni krwawienie. Od kwietnia mam regularnie. Po porodzie dostałam w 6miesiacu dziecka. Na dzień dzisiejszy spóźnia mi się 19 dni. 16 sierpnia rano robiłam test i wyszedł negatywnie. 29 lipca było nie wielkie plamienie. Czy czekać na następny termin miesiączki czy udać się do lekarza. Przewidywany następnym mam 30 sierpnia

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli do 30 sierpnia nie pojawi się miesiączka, wtedy sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam