Czy Lefrosch Rillo pomoże na nadmierne pocenie pod pachami?

Chciałam się zapytać czy na nadmierne pocenie się pod pachami pomoże mi lefrosch rillo?

Jest to skuteczny preparat, także powinien się sprawdzić. Jeśli jego działanie będzie niewystarczające można rozważyć leczenie nadpotliwości z użyciem toksyny botulinowej.

Jest to preparat stosowany w nadpotliwości skuteczność jego jest podobna do preparatu Antidral i Etiaxil. Najbardziej skuteczną metodą jest zabieg toksyną botulinową.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska