Czy lek antydepresyjny Fevarin jest silnie uzależniający?

czy lek antydepresyjny Fevarin jest silnie uzależniający mam go brać raz dziennie po 1/2 tabletki niby rano..ale na opakowaniu jest napisane wieczorem to jak powinno być??

Lek. Michał Lenard

Ten lek nie ma działania uzależniającego, jednak powinno się go stopniowo wprowadzać do leczenia, jak również stopniowo zmniejszać dawkę przy odstawieniu leku. Zazwyczaj przyjmuje się go wieczorem, ale jeżeli Pani lekarz zalecił przyjmowanie rano, to sugeruję zastosować się do zaleceń Pani lekarza. Pozdrawiam!