Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy lek Aposerta 50 mg można brać z lekiem Afobam 0,25 mg?

Witam. Od tygodnia biorę leki na leki. Lekarz na pogotowiu początkowo zapisał Mi pramolan 50mg 3x dziennie i tabletki dojelitowe Coctroloc 20mg 2x dziennie Po trzech dniach udalam sie do psychologa i po rozmowie lekarz stwierdził ze mam lek/ początkowo depresja. Lekarz zaleciła Mi brać przez tydzień Aposerta 50mg pil tabl. Rano i wieczorem (przez tydzień) po tygodniu dawkę należy zwiększyć to calej tabletki. Lekarz również zaleciła branie leku Afobam 0,25mg rano i wieczorem. Czy mogę je razem?
KOBIETA, 26 LAT 11 miesięcy temu

Objawy somatyczne depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna, ale wciąż wiele osób ma trudności z rozpoznaniem jej. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia, jakie są objawy somatyczne depresji.

Jeśli lekarz w ten sposób zleciła leki, warto jej zaufać. W razie potrzeby można sprawę wyjaśnić poprzez konsultacje telefoniczną lub ponowną wizytę. To ważne, by nie miała Pani wątpliwości i była przekonana do farmakoterapii.
Dodatkowo zachęcam do podjęcia psychoterapii, która pozwoli przyjrzeć się, zrozumieć i przepracować emocjonalne przyczyny zaburzeń.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety