Czy lek Coaxil może spowodować zwiększenie masy ciała?

Witam .Czy lek coaxil może spowodować zwiększenie lub zmniejszenie masy ciała? Na ulotce pisze że lek należy brać przed posiłkiem,czyli na czczo?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie jest opisane, żeby lek ten powodował sam w sobie przyrost masy ciała. Natomiast, tabletkę należy pobrać przed dowolnym posiłkiem (np. śniadaniem czy obiadem) i pobierać dalej o stałych porach. Pozdrawiam.