Czy lek Coaxil obniża puls?

Witam serdecznie. Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi czy coaxil obniża puls, mam bradykardie raczej bezobjawowa. Muszę się przyznać że jestem uzależniona od zomirenu mam nerwicę lękowa zwłaszcza na punkcie swojego zdrowia...czy jest możliwe odstawienie powolne z zomirenu przy coaxilu? Czy coaxil jest bezpieczny dla serca? Nie tyje się po nim ?mam nadwagę .Już nie wiem co mam robić ukazuje mi się arytmia na cisnieniomierzu czy również może to być na tle nerwowym?

Droga Pani,

substancja czynna zawarta w tym leku zajmuje pośrednie miejsce między lekami przeciwdepresyjnymi działającymi stymulująco a lekami przeciwdepresyjnymi działającymi uspokajająco więc nie sądzę aby lek ten obiżał puls.

Natomiast co innego mnie niepokoi - mianownicie uzależnienie od zomirenu szczególnie, że od coaxilu też można się uzależnić. Na Pani miejscu odstawiłbym oba leki i zaczął się leczyć psychoterapeutycznie.
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/

W każdym razie radziłbym sobie tego co napisałem nie lekceważyć.
Pozdrawiam