Czy lek Concor Cor spowalnia pracę serca?

Witam. U mojej mamy ok. 7 lat zdiagnozowano chorobe niedokrwienna serca. Do tej pory ciagle zazywala lek concor cor 1.25. Ogolnie czuje sie bardzo dobrze. Dzisiaj byla u kardiologa. I powiedzial jej ze musi odstawic ten lek. Poniewaz ma bardzo niskie tętno i ze lek spowalnia prace serca? Ostatnio inny lekarz mowil ze ma brac ten lek bo inaczej umrze. Prosze o pomoc

Concor Cor czyli bisoprolol zwalnia akcję serca. Taka wolna akcja serca jest p-wskazaniem do zastosowania betablokera. Jest to ważny lek, ale nie jest tak,żeby odstawienie tego leku miał spowodować śmierć. Proszę się nie martwić, a mama musi leczyć się bez Concoru.