Czy lek Curacne może powodować problemy z koncentracją i świadomością?

Czy lek curacne mógł spowodować u mnie problemy z koncentracją i świadomością? Niekiedy muszę dobrze sie zastanowić gdzie jestem i co aktualnie robię.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Aplikacja farmaceutyku, może być odpowiedzią organizmu, jako
skutek uboczny, w formie wahań nastroju, tendencji do stanu prodepresyjnego, co pośrednio może mieć przełożenie na obniżenie
funkcjonowania poznawczego (pamięć, koncentracja).

Zachęcam Pana do osobistego skonsultowania niepokojących Pana symptomów, z Lekarzem prowadzącym Pana.

Serdeczności i tylko satysfakcjonujących Pana efektów leczenia!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605