Czy lek Cystone na kamienie nerkowe jest skuteczny?

Dzień dobry,

Mam kamienie nerkowe i szukam najlepszego leku na swoje dolegliwości. Kilka razy miałam już atak kolki nerkowej, czego nie życzę najgorszemu wrogowi... Mam nadzieję, że zażywając stale lek na kamienie nerkowe nie doświadczę nigdy więcej tego nieludzkiego bólu. Czy są jakieś przeciwwskazania do profilaktycznego, ciągłego stosowania leku Cystone?
Szukając najlepszego leku zastanawiam się nad Cystone - czy jest skuteczny na kamienie nerkowe? Czy Cystone to to samo co Fitolizyna, tylko Cystone jest z Indii? Czy powinnam wziąć pod uwagę jakieś inne leki? A może stosować obydwa preparaty (lub inne) jednocześnie? Jak powinna wyglądać najlepiej skomponowana profilaktyka?
Czy Cystone można stosować przez dłuższy czas, czy nie dłużej niż np. pół roku?
Będę wdzięczna za wskazówki i informacje, czy ew. Cystone mogę łączyć z lekami na nadciśnienie (zażywam Bisocard).

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje stosować medycynę konwencjonalną. i kierować się zaleceniami lekarza urologa bądź nefrologa/lekarza prowadzącego.