Czy lek Delipox Tructi Ox jest skutecznym lekiem?

Witam, jest dorosłą kobietą z madwagą, 2 lata temu urodziłam córkę przez co sporo przytyłam. Od 3 miesięcy wzięłam sie za siebie, przeszłam na zdrową dietę połączoną z ciężką pracą na siłowni. Niestety nie daje to żadnych efektów. Jestem załamana i nie wiem co robić. Ostatnio w gazecie zauważyłam reklamę DELIPOX TRUCTI OX. Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii jestem w szoku, że naprawdę moze działać. Jednak mimo wszystko mam wątpliwości czy jest to aby bezpieczny środek?

Szanowna Pani,
Od tych tabletek trzyamałabym się z daleka i to nie ze względu na brak wiary w ich skuteczność, ale z obawy o własne zdrowie. Producent tabletek nie podaje ich składu na stronie internetowej i jedyną możliwością przekonania się z czego może się składać tabletka jest jej zakup. Ponieważ można ten preparat kupić wyłącznie przez stronę producenta nie można takiej informacji znaleźć również na znanych portalach opisujących skład suplementów diety (jak choćby doz.pl). Ponieważ wielokrotnie w Polsce zdażało się, że firmy sprzedawały magiczne środki odchudzające, w rzeczywistości sprzdając cukier czy kredę, a kilka nawet prawdziwe trucizny jak choćby udrażniacz do rur nie odważyłabym się kupić niczego, co nie jest legalnie sprzedawane w aptece, wraz z ulotką dokładnie opisującą skład i możliwe skutki uboczne. Opinie które Pani przeczytała to nic innego jak taka forma opłaconej przed producenta reklamy i nie świadczy o bezpieczeństwie środka. Niestety jest to niefizjologiczne, żeby ktoś mógł stracić tak wiele kilogramów w tak krótkim czasie. Inną sprawą jest Pani problem z masą ciała. Jeżeli rzeczywiście podjęła Pani dietę i wysiłek fizyczny, a efektów nie ma polecam udać się do specjalisty, gdyż w tej sytuacji należy poszukać przyczyny takiego stanu. Na początek dobrze byłoby sprawdzić czy po ciąży poziom hormonów płciowych wrócił do normy, a także czy nie ma jakichś zaburzeń w pracy tarczycy (to dwa najczęstsze powody dla których dieta i ćwiczenia nie są skuteczne). Dowolne środki odchudzające należy zawsze traktować jako ostateczność, najlepiej stosowane pod nadzorem specjalisty.