Czy lek Divascan na pływ na opóźnienie miesiączki?

Czy lek Divascan ma wpływ na opóźnienie miesiączki? Witam. Około 3 tygodni temu zaczęłam brać Divascan (2 razy dziennie), który zapisał mi neurolog. 1,5 tygodnia temu powinnam dostać miesiączkę, jednak się nie pojawia. Zawsze z partnerem byliśmy ostrożni i nigdy nie doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia. Robiłam nawet test, ale ten nie wyakazał on ciąży. Niepokoi mnie ta sytuacja bo nie wiem co ma wpływ na opóźnienie miesiączki.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
istnieje niewielkie prawdopodobieństwo wpływu leku. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.