Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy lek Fevarin na nerwicę natręctw jest bezpieczny?

Witam serdecznie Opisałam swoje objawy lekarzowi i stwierdził u mnie nerwice natręctw,w tym też stany depresyjne,bo myślę o śmierci i wyszukuję ciągle choroby.Został mi przepisany Fevarin przez psychiatrędawkowanie przez miesiąc,nie wiem co dalej.Boję się aż tylu objawów ubocznych.Zajmuję się małym dzieckiem i chcę,żeby depresja i lęki zniknęły,ale też boję się brać tego leku...Proszę o pomoc
KOBIETA, 27 LAT 10 miesięcy temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Witam
Każdy lek może wywołać działania uboczne,
co w dużej mierze zależy też od wrażliwości
osobniczej pacjenta.
W przypadku zażywania Fevarin również
należy liczyć się ze skutkami ubocznymi,
np. takimi jak zawroty głowy.
Poniżej zamieszczam link do ulotki tego leku.
Zapewne wie Pani też o tym, że w przypadku
nerwic, lęków i zaburzeń depresyjnych farmakologia
jest leczeniem objawowym,
nie rozwiązuje problemu.
W leczeniu nerwicy natręctw, lęków i zaburzeń
depresyjnych bezpieczną
i skuteczną metodą jest psychoterapia.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Jeżeli chciałaby Pani skutecznie pozbyć się
problemu i wyleczyć z nerwicy natręctw, lęków,
i zaburzeń depresyjnych to zachęcam do psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online, konsultacje online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

https://bazalekow.mp.pl/lek/31927,Fevarin-tabletki-powlekane

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
umów wizytę 0

Proponuję skonsultować się z dobrym psychoterapeutą i ewentualnie podjąć psychoterapię, która nie posiada skutków ubocznych takich jak leki. Czasem zaleca się by nie wczytywać się w ulotki, gdyż niektórzy pacjenci nadmiarowo traktują zawarte tam informacje i napędzają się w dodatkowe lęki.
Pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety