Czy lek firmy Apteo "Pamięć i koncentracja" obniża skuteczność tabletek antykoncepcyjnych "Ovulastan"?

Szanowni Państwo. Proszę o odpowiedz. Czy lek firmy Apteo "Pamięć i koncentracja" obniża skuteczność tabletek antykoncepcyjnych "Ovulastan"? Wlasnie jestem w 7 dniowej przerwie i czy jestem zabezpieczona jeśli nic nie obniża skuteczności tabletek oprócz tego ze biorę wyżej wymieniona tabletki na koncentrację?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie opisano dotychczas interakcji pomiędzy wymienionymi lekami. Można uznać zatem że zabezpieczenie jest zachowane.