Czy lek Gripex control osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, Chciałabym się dowiedzieć czy lek Gripex control osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych? Wiem, że zwykły Gripex nie wchodzi w interakcję z tabletkami a Gripex control?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, krótkotrwałe przyjmowanie Gripex control nie wpływa na skuteczność antykoncepcji. Pozdrawiam.