Czy lek Haloberid może powodować lęki?

Dzień dobry od jakiś 2 tygodni boję się jeździć autem a z walszcza jak jadę z dziećmi czy ma to coś wspólnego z lekiem którym biorę haloberidol.. Jak prowadzę to mam lek wtedy a jak wyjdę już z auta to mam nogi jak galarety i nie wiem czemu

Jest to lęk sytuacyjny, ograniczony do jednej konkretnej sprawy, więc nie łączyłabym go z lekiem. Polecam kilka spotkań z psychologiem Poznawczo-behawioralnym, który pomoże pani pozbyć się tej fobii. Pozdrawiam

Witam, istotne pytanie - na co się Pani leczy ?
Haloberid to bardzo silny lek antypsychotyczny mający też bardzo obszerne spektrum
działań ubocznych. Proszę moje pytanie potraktować poważnie i pdowiedzieć na nie
poprzez formularz kontktowy.
Pozdrawiam