Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy lek Haloberid może powodować lęki?

Dzień dobry od jakiś 2 tygodni boję się jeździć autem a z walszcza jak jadę z dziećmi czy ma to coś wspólnego z lekiem którym biorę haloberidol.. Jak prowadzę to mam lek wtedy a jak wyjdę już z auta to mam nogi jak galarety i nie wiem czemu
KOBIETA, 25 LAT 11 miesięcy temu

Badania krwi - bilirubina

Sprawdź czym jest bilirubina! Czy masz ją w normie? Jakie są przyczyny jej wysokiego stężenia w organizmie? Dowiedz się szczegółów, ponieważ jej nadmiar może prowadzić do żółtaczki.

Jest to lęk sytuacyjny, ograniczony do jednej konkretnej sprawy, więc nie łączyłabym go z lekiem. Polecam kilka spotkań z psychologiem Poznawczo-behawioralnym, który pomoże pani pozbyć się tej fobii. Pozdrawiam

umów wizytę 0

Witam, istotne pytanie - na co się Pani leczy ?
Haloberid to bardzo silny lek antypsychotyczny mający też bardzo obszerne spektrum
działań ubocznych. Proszę moje pytanie potraktować poważnie i pdowiedzieć na nie
poprzez formularz kontktowy.
Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety