Czy lek Medikinet uzależnia?

Moja 8 letnia corka ma przyjmowac Medikinet cr10mg,czy w jakis sposob on uzaleznia?czy szkodzi na zeby?pytam dlatego ze bierze inny lek dosc dlugo i zeby zrobily sie brzydkiego koloru

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany preparat przyjmowany w formie zaleconej przez lekarza ma niskie właściwości uzależniające. Wśród działań niepożądanych nie znajduje się zmiana zabarwienia uzębienia.