Czy lek Mirtor osłabił skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?

Witam od jakiegoś czasu cierpię na depresję ostatnio lekarz przepisał mi leki antydepresyjne o nazwie mirtor. Jednocześnie stosuje antykoncepcje hormonalna. Jestem w trakcie przyjmowania trzeciego opakowania tabletek antykoncepcyjnych Vibin. Moje pytanie brzmi czy lek Mirtor nie zaburza działania tabletek antykoncepcyjnych? Obecnie biorę 6 tabletke placebo i pozwoliłam wczoraj aby mój chłopak skończył we mnie. Czy w związku z istnieje ryzyko ciąży? Tabletki biorę regularnie i o stałej porze jak

Dzień Dobry Pani,

Myślę, że raczej nie ma takiej możliwości, jednak na Pani pytanie może odpowiedzieć ginekolog.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej