Czy lek Mozzarin wpływa na jakość ludzkiego nasienia?

Witam, mam pytanie: czy lek Mozzarin wpływa na jakość ludzkiego nasienia ? Lekarz mi przypisał ten lek, w ulotce na ten temat nic nie ma, a w internecie jest. Z żoną staramy się obecnie o dziecko. Dlatego proszę o odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Skoro w ulotce leku nie zostało to wyszczególnione, to raczej ten lek nie ma wpływu na jakość nasienia lub takie jego działanie zaobserwowano u znikomego procenta pacjentów.
Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety nie ma takich badan, które potwierdza Pana przypuszczenia. Jednakże lek ten moze obniżyć sprawność seksualna. Pozdrawiam