Czy lek na astmę ma coś wspólnego z podniesieniem odporności?

Romilast 4 mg dla dziecka 3,5 letniego przepisany przez alergologa bo dziecko ma częste infekcje z kaszlem odkąd zaczęło chodzić do przedszkola. Tata dziecka miał astmę ale miał ataki duszności. Córka nic takiego nie ma. Lekarz mówił że to podniesie odporność organizmu. Czy lek na astmę ma coś wspólnego z podniesieniem odporności?

zapraszam wtorek centrum Damiana warszawa aleja zjednoczenia 36

Pozdrawiam alergolog Tomasz grzelewski
lek nie jest zły ale jak dziecko ma astmę sam ten lek nie wystarczy