Czy lek należy odstawić?

Witam! W dniu wczorajszym złamałam kciuk lewej ręki, na pogotowiu została mi założona szyna oraz przepisany lek biofenac, niestety po zażyciu tabletki serce zaczęło mi bardzo szybko bić. Czy ten lek muszę przyjmować, czy mogę go odstawić ze względu wyżej wymieniony objaw. Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję odstawić lek, w razie silnego bólu przyjmować inny przeciwbólowy dostępny bez recepty np paracetamol lub ibuprofen.
Pozdrawiam