Czy lek Naturaginum BIO formuła obniża działanie tabletek antykoncepcyjnych Ovulastan?

Witam serdecznie! Czy lek Naturaginum BIO formuła (skład: Maltodekstryna, żelatyna, wyciąg z korzenia pietruszki, witamina C (kwas L-askorbinowy), wyciąg z ziela pokrzywy, wyciąg z owoców żurawiny, bakterie kwasu mlekowego: Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, substancja przeciwzbrylająca – stearynian magnezu, barwnik – dwutlenek tytanu, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu) obniża działanie tabletek antykoncepcyjnych Ovulastan (dwuskładnikowe jednofazowe)? Pozdrawiam!

Magdalena Mroczek

Nie ma wplywu na dzialanie tabletek antykoncepcyjnych.