Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy lek Nilogrin może wpływać na krwawienie menstruacyjne?

Witam, mam pytanie: Czy lek Nilogrin może wpływać na krwawienie menstruacyjne? W sensie na jego konsystencję i ilość? Od prawie miesiąca przyjmuję ten lek w celu poprawienia ukrwienia mózgu, dwa razy po 10 mg dziennie. Moje miesiączki od początku były regularne i średnio obfite, zawsze wszystko miałam pod kontrolą. Jednak ostatnia z nich (pierwsza od czasu przyjmowania tego leku) była bardzo obfita, miała dużo rzadszą konsystencję niż zawsze, przez pierwsze 3 dni bardzo trudno było mi zachować czystość pomimo cogodzinnej wymiany podpaski. Wiem, że ten lek ma poza działaniem rozszerzającym naczynia krwionośne i poprawiającym ukrwienie tkanek oraz narządów, także działanie zmniejszające krzepliwość krwi. Czy to możliwe, żeby ten lek zadziałał na mnie aż w taki sposób? Innych działań ubocznych nie zauważyłam. Kolejna wizyta u lekarza za 2 miesiące, więc nie bardzo wiem, co robić, czy sama odstawić lek, czy poczekać na wizytę. Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 24 LAT 11 miesięcy temu

Poronienie

Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania

Tak, jest możliwe, że Pani objawy są efektem działania leku. Sugeruję poczekać na wizytę u Pani lekarza i nie odstawiać leku, chyba, że następne krwawienie miesiączkowe będzie jeszcze bardziej nasilone. Wtedy lepiej będzie odstawić lek. Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy