Olfen Uno przy bólu korzonków, czy jest bezpieczny?

Witam. Mam na imię Monika, mam 50 lat. Mam problem z korzonkami, które bardzo mi dokuczają i jedynym lekiem, jaki sprawia mi ulgę, jest Olfen Uno 150 mg. Używam go dość często. Proszę o informację czy jest to bezpieczny lek i czy nie robi zbyt dużego spustoszenia w moim organizmie. Czy jest bezpieczny dla żołądka, nie powoduje problemów gastrycznych? Czy przy przewlekłych chorobach też można go stosować? Nie pamiętam, gdzie mam ulotkę tego leku Olfen Uno, a tam zapewne znalazłabym coś na ten temat. Ewentualnie jak są jakieś skutki uboczne to może ktoś zna jakiś dobry zamiennik leku Olfen Uno, najlepiej bez recepty? Pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź, bo nie mam jak się dostać do lekarza, najbliższe terminy dopiero za miesiąc, a ja cały czas to lekarstwo biorę i boję się, że mogę wyrządzać sobie krzywdę.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jest stosowana jakaś osłona? jakieś problemy z żołądkiem? jakieś choroby przewlekłe? jakaś szersza np. mri diagnostyka?