Czy lek Polsart i Nebilet można zamienić?

Witam moj tato ma 64 lata i leczy sie na nadcisnienie bierze leki polsart i nebilet ale od kod ja bierze ma.ogromny problem zestawami czy mozna zamienic te leko lub odstawic calkowicie jak moge mu pomuc

Lek. Michał Lenard

Modyfikacja leczenia jest możliwa, ale tylko po skonsultowaniu się z lekarzem prowadzącym, który zna stan kliniczny pacjenta i dobierze odpowiednie leki. Pozdrawiam!