Promonta i Jovesto wykazują podobne działanie?

Witam, mam pytanie czy lek Promonta i lek Jovesto wykazują podobne działanie??? Doskwiera mi alergia już od wielu, wielu miesięcy. Do tej pory stosowałam lek Jovesto, ale chciałabym wypróbować lek Promonta, z racji tego że dotychczasowe leczenie nie eliminowało wszystkich dolegliwości. Z tego względu mam pytanie czy Promonta może zastąpić Jovesto i być może będzie miał bardziej szerokie działanie i będzie dla mnie lepszy??? Czytałam opinie o tabletkach Promonta i chciałabym sprawdzić czy rzeczywiście ma tak dobre właściwości. Jovesto nie był zły, ale też niewystarczający. Szukam czegoś podobnego ale lepszego i mój pomysł padł na lek Promonta. Mogę zastąpić dotychczasowy lek i wdrożyć tabletki Promonta??? Ewentualnie jeśli nie Promonta to co??? Dziękuję za wszystkie sugestie!!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obydwa preparaty mają działanie przeciwalergiczne. Dodatkowo Promonta wykazuje działanie przeciwastmatyczne.