Czy lek Propranolol może wpływać na miesiączkę?

Witam, potrzebuję porady. Czy lek propranool przyjmowany od ok 3ch tygodni może wpływać na miesiączkę. Stosuję antykoncepcję lecz nigdy nie miałam miesiączki tak krzepliwej jak teraz, dodam również, że jest ona systematyczna i nigdy nie miałam problemów ginekologicznych. Miesiączka ma gęstość dżemu o ile mogę tak to nazwać. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, lek ten nie ma udowodnionych interakcji w tym zakresie o którym wspomina i nie powinien wpływać na układ krzepliwości. Zalecam wizyte u ginekologa. Pozdrawiam